Ke stažení

Stáhněte si PlayDance

Stáhnout PlayDance »

Instalační program pro všechny verze PlayDance. Kterou verzi si nainstalujete záleží na tom, jaké vlastníte licenční číslo. Žádné nemáte? Nevadí, vyzkoušejte demoverzi PlayDance!

Plně hratelná demoverze programu PlayDance ke stažení zcela zdarma. Určeno až pro 4 taneční podložky. Více čtěte zde informace o licenci

Playdance Exclusive a Playdance Ultimate - nainstaluje se majitelům licenčního čísla pro verzi Playdance Exclusive (až pro 4 taneční podložky) nebo Ultimate (až pro 8 tanečních podložek). Program vč. licenčního čísla a případně i taneční podložky můžete zakoupit na www.tanecnipodlozky.cz.Wallpapers

novinky

Přijďte si zatančit a zaskákat do fitka EDEN v Jindřichově Hradci

20/07/2012

Přijďte si zatančit a zaskákat do fitka EDEN, kde bude celé prázdniny každé úterý a neděli od 18:30 zábavná hodina s tanečními podložkami.

více »

PlayDance k dispozici v plných verzích

01/01/2012

Zalíbila se Vám hra hra PlayDance, ale vadí Vám obsažená reklama v demo verzi? Nyní máte možnost zakoupit plnou verzi taneční hry PlayDance a to dokonce ve dvou verzích Exlusive a Ultimate.

více »

PlayDance volně ke stažení!!!

06/10/2011

PlayDance je nyní zdarma k dispozici pro každého! Nejlepší taneční hru na českém trhu, která vám umožní připojení až 4 tanečních podložek zároveň, si nyní můžete zdarma stáhnout.

více »